مژه مصنوعی

مژه مصنوعی راهی مناسب برای پر جلوه دادن مژه های کم پشت و چشم است. مژه مصنوعی را با چسب درست بالای خط مژه قرار دهید. این چسب ها می تواند به سختی برداشته شوند. برداشتن مژه مصنوعی فرآیندی ظریف است چون اگر مواظب نباشید ممکن است مژه ها را بکنید.  می توانید از ریمور چسب مژه, آرایش پاک کن یا انواع روغن ها برای برداشتن و تمیز کردن چسب مژه استفاده کنید.

 

استفاده از ریموور چسب

55

 

خرید ریموور چسب مژه: اکثر کیت های مژه مصنوعی حاوی چسب مژه اند اما دارای ریموور چسب نیستند. در بازار برندهای مختلفی از ریموور چسب مژه وجود دارد. برندی را انتخاب کنید که مطابق نیازهای پوستی تان باشد و یا از همان شرکتی باشد که چسب مژه است.

 

مژه مصنوعی

 

پاک کردن آرایش چشم: قبل از استفاده ریموور چسب می بایست آرایش چشم  را پاک کنید. آرایش چشم برداشتن مژه ها را سخت تر می کند. از روغن بچه یا آرایش پاک کن استفاده کرده و آرایش چشم را پاک کنید. مقداری ریموور را روی پد کتانی ریخته و آرایش روی پلک را پاک کنید. صورت را با آب و صابون نشویید چون باعث صدمه دیدن مژه های طبیعی و مصنوعی می شود.

 

مژه مصنوعی

 

ریموور چسب را روی پنبه بریزید. مقابل آینه بایستید و پنبه را به ریموور آغشته کنید طوریکه پنبه مرطوب شود.

 

مژه مصنوعی

 

ریموور چسب را به مژه های مصنوعی تان بزنید. پنبه آغشته به ریموور را به خط مژه بمالید تا بیشتر چسب برداشته شود. این کار را با هر دو چشم انجام داده و ۲۰-۳۰ ثانیه صبر کنید.

 

مژه مصنوعی

 

مژه های مصنوعی را بردارید. اگر می خواهید مژه های مصنوعی را دور بیاندازید می توانید با انگشتان تان، آنها را بکنید. اگر می خواهید نگهدارید تا بعدا استفاده کنید برای برداشتن آنها از موچین استفاده کنید. اگر برداشتن مژه مصنوعی مشکل بود مقدار بیشتری ریموور چسب بزنید و ۳۰ ثانیه صبر کنید و بعد آنها را بردارید.

 

مژه مصنوعی

 

باقیمانده چسب مژه را بردارید. مژه های مصنوعی را کنار بگذارید و پلک ها را ارزیابی کنید. چسب مانده روی خط مژه می بایست برداشته شود. برای این امر مقداری ریموور را روی پنبه قرار داده و پلک را با مالش پنبه تمیز کنید. با آب گرم صورت را تمیز کنید.

 

استفاده از آرایش پاک کن

مژه مصنوعی

 

آرایش پاک کن را انتخاب کنید. اگرمی خواهید مژه مصنوعی را نگهدارید تا بعدا استفاده کنید از ریموور مایع آرایشی فاقد چربی استفاده کنید.

 

مژه مصنوعی

 

پاک کردن آرایش چشم: قبل از اینکه سراغ آرایش چشم بروید ، سایه یا خط چشم را پاک کنید. مقداری ریموور را روی پد ریخته و برای پاک کردن آرایش بمالید. هنوز ریمل را پاک نکنید چون به مژه مصنوعی صدمه میزند.

 

مژه مصنوعی

 

مقداری آرایش پاک کن را روی پنبه بزنید. مقابل آینه بیاستید طوریکه خود را دیده و پلک ها را ببندید.

 

مژه مصنوعی

 

چسب مژه را با پنبه بردارید. پنبه را به خط مژه بمالید و با پنبه ای خشک چسب ها را بردارید. این عمل را تا زمانیکه چسب برداشته شود تکرار کنید.

 

مژه مصنوعی

 

مژه مصنوعی را بردارید. از انگشتان و موچین برای برداشتن مژه مصنوعی استفاده کنید.

 

مژه مصنوعی

 

صورت و پلک ها را با آب و صابون بشویید. در پایان باقیمانده اجزای آرایشی یا چسب را با شستن برطرف کنید.

 

استفاده از روغن

مژه مصنوعی

 

انتخاب نوع روغن: روغن براحتی چسب بکار رفته روی مژه را پاک می کند ولی با پوشش مژه مصنوعی آنها را غیرقابل استفاده می کند. بنابراین فقط روغن را برای برداشتن مژه مصنوعی هایی استفاده کنید که می خواهید دور بیاندازید. موثرترین روغن های مورد استفاده عبارتند از نارگیل, بادام و روغن بچه.

 

مژه مصنوعی

 

مقداری روغن روی دست ها ریخته و روی پلک ها بمالید. روغن طبیعتا آرایش را پاک می کند. بنابراین نباید نگرانی برای خراب شدن آرایش صورت داشته باشید.

 

مژه مصنوعی

 

کندن مژه های مصنوعی: از انگشتان و موچین برای برداشتن مژه مصنوعی استفاده کنید. از گوشه داخلی شروع کنید و مژه ها را به آرامی از پلک بیرون بکشید.

 

مژه مصنوعی

 

چسب اضافی روی خط مژه را بردارید. وقتی مژه های مصنوعی برداشته شدند به پلک ها برگشته و آنها را برای باقیمانده چسب بررسی کنید. چند قطره روغن روی خط مژه ریخته تا چسب پاک شود.

 

مژه مصنوعی

 

روغن و باقیمانده آرایش را بشویید. با صابون صورت و آب گرم بقیه صورت را تمیز کنید. بعد با حوله صورت را خشک کنید.

 

نظر(03)

  1. خسته نباشید ممنون به خاطر این
    مطالب زیبا

  2. اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه راهنماییم کنید؟

    seoarzan.ir ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ پاسخ دادن
  3. تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت
    ها هستید.

دیدگاه بگذارید