لیزر مو

 

لیزر مو ها روشی خوب برای حدف موهای ناخواسته بدن و صورت بدون سوختگی، شکاف و قرمزی ناشی از اصلاح یا اپیلاسیون است. لیزر مو روشی دائمی برای حذف یا کاهش مو می باشد. این فرآیند برای استفاده در بیشتر قسمت های بدن امن است (بجز چشم ها). عمل لیزر مو گران هست و نیازمند پیگیری چندین عمل می باشد. این عمل نیازمند چندین مرحله است که می بایست قبل و بعد از عمل برای حصول بهترین نتیجه دنبال شود.

آماده شدن برای عمل

 

لیزر مو

 

مطمئن شوید که عمل لیزر مو برای شما مناسب است. لیزر مو با هدف قرار دادن و تجزیه رنگ دانه مو (ملانین) در غشای مو باعث از بین رفتن آن می شود. رنگدانه های پوستی تحت عنوان “ملانین”نقاط هدف لیزر هستند. این رنگدانه ها موجب جذب انرژی نورانی و تبدیل آن به انرژی حرارتی می شوند. از آنجائیکه رنگدانه های ملانین در پیاز مو تراکم بیشتری دارد، این تبدیل حرارتی موجب تخریب و از بین رفتن پیاز مو و کاهش صدها فولیکول مو در هر تابش اشعه می شود.

لیزر مو

مشورت: قبل از اولین عمل با متخصص این کار مشورت کنید.

لیزر مو

قبل از عمل، پوست را برونزه نکنید. برای شش هفته در معرض آفتاب قرار نگیرید. پوست برنزه موجب سوختگی و تاول زدن پوست می شود.


لیزر مو

مو را از ریشه برندارید. شش هفته مانده به عمل از برداشتن ، اپیلاسیون، دکلره و الکترولیزه مو جلوگیری کنید. کندن مو از ریشه مانع تخریب آن توسط لیزر می شود.

  • فقط مو را قبل از عمل اصلاح کنید.

لیزر مو

۲۴ ساعت قبل از عمل از مصرف کافئین اجتناب شود.

لیزر مو

یک روز قبل از عمل موها را اصلاح کنید.

لیزر مو

پوست را تمیز کنید. قبل از عمل پوست را با تمیز کننده ملایمی بشویید و مواد آرایشی ، کثیفی ها، چربی های روی پوست را پاک کنید. قبل از عمل از مرطوب کننده استفاده نکنید.

بعد از عمل لیزر

لیزر مو

در معرض آفتاب قرار نگیرید.

لیزر مو

بعد از عمل موها از غشای شان در می آیند.

لیزر مو

موها را اپیلاسیون نکنید یا آنها را از ریشه در نیاورید. موها می بایست بصورت طبیعی از ریشه خارج شوند.

9

آماده شدن برای چندین عمل لیزر دیگر: بیماران می بایست بین ۴ تا ۱۰ جلسه لیزر درمانی کنند و هر جلسه یک تا دوماه طول می کشد. در هر جلسه موها کم پشت تر و روشن تر می شوند.

دیدگاه بگذارید