رژگونه

آماده شدن برای زدن رژگونه

رژگونه

 

انتخاب نوع رژگونه: رژگونه های پودری و ژلی برای پوست چرب مناسب اند. رژگونه های کرمی برای پوست های معمولی و خشک مناسب اند. رنگ رژگونه می بایست با رنگ طبیعی پوست متناسب باشد طوریکه رنگ پوست را منعکس کند.

رنگی انتخاب کنید که ویژگیهای موجود صورت تان را به بهترین شکل بازگو کند. قرمز روشن در افراد رنگ پریده مناسب نمی باشد اما روی پوست قهوه ای برنزه شده مناسب است.

اگر پوستی رنگ پریده دارید از رنگ صورتی ملایم استفاده کنید.

بسته به زمینه پوست تان ممکن است نیازمند رنگی روشن تر یا تیره تر باشید. پوست تیره نیازمند رنگ روشن تر و پوست روشن نیازمند رنگ طبیعی تر مثل قهوه ای است.

 

رژگونه

 

انتخاب برس مناسب: برای رژگونه هرگز از برس کوچک و ارزان استفاده نکنید. اگر از برس ارزان استفاده کردید نتیجه کار ضعیف است. از توپک های آرایشی یا پد استفاده نکنید.

 

رژگونه

 

 برای رژگونه در محل مناسبی قرار بگیرید. محلی با نور کافی و آینه به شما کمک می کند تا نتیجه بهتری بگیرید. از قبل صورت را بشویید و و از زیرسازی استفاده کنید.

 

طریقه استفاده

 

رژگونه

 

آرایش تان را قبل از رژگونه انجام دهید.

 

رژگونه

 

اگر از نوع پودری استفاده می کنید، برس نرم متوسط را به آرامی در رژگونه زده و بعد پودر اضافی آن را با ضربه زدن به برس بگیرید. برای رژگونه ژلی یا کرم از انگشت استفاده کنید.

 

رژگونه

 

صورت را ماهی کرده و رژگونه را استفاده کنید. اینکار باعث مشخص شدن سیب گونه می شود.

 

رژگونه

 

رژگونه را در مرکز سیب گونه زده و در امتداد استخوان گونه پخش کنید. اگر از رژگونه کرم یا ژل استفاده می کنید ابتدا لکه رنگی را بزنید و بعد با انگشتان یا اسفنج آن را پخش کنید. همیشه برای طبیعی تر به نظر رسیدن ، رنگ را در سیب شکل گونه ها زده و پخش کنید.

 

رژگونه

 

اگر پودر رژگونه زیادی استفاده کردید آن را با پودری روشن تر بپوشانید. کرم زیادی را با دستمال کاغذی بردارید. اگر رژگونه ژل زیادی زدید آن را شسته و دوباره تکرار کنید.

 

رنگ و محل هر دو گونه می بایست یکسان باشند.

 

رژگونه

 

صورت را با پودر مات تثبیت کنید. پودر مات باعث ملایمت گونه ها می شود.

 

رژگونه

نظر(01)

  1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

دیدگاه بگذارید