چروک پوست

 چروک پوست یکی از علامت های پیری هر فردی است. چین و چروک به عوامل زیادی بستگی دارد مانند آفتاب، فقدان کولاژن و کاهش انعطاف پذیری پوست. در حالی که هیچ محلول موضعی یا عمل زیبایی نیست که این خطوط را کاملا از بین ببرد ولی راه هایی برای بهبود ظاهر پوست وجود دارد.

 

استفاده از محلول موضعی

چروک پوست

 

فرمولی ضد چروک برای چروک ها و تقویت پوست بخرید.

 

چروک پوست

 

قبل از خرید لیبل روی محصولات را بخوانید. بدنبال محصولاتی که دارای اجزای موثر در کاهش چین و چروک باشید. برخی از بهترین اجزا شامل رتینول، اسیدهای هیدروکسی، پپتیدهای مس، کراتین و کوآنزیم Q10 است.

 

عمل زیبایی

چروک پوست

 

از دکتر برای کاهش خطوط پوست با بوتاکس صحبت کنید. این محلول ماهیچه ها را در پیشانی شل کرده و منجر به شکل گیری خطوط و چروک می شود. این عمل چند دقیقه طول میکشد و نتیجه آن چندین ماه بطول می انجامد. قبل از این مدت می بایست عمل تکرار شود.

 

چروک پوست

 

بدنبال آخرین پرکننده های پوستی باشید و انتخاب مناسبی برای کاهش چروک ها داشته باشید. پر کننده های پوستی با تزریق مستقیم محلول به چین و چروک پوست کار می کند.

 

چروک پوست

 

برای جوان سازی کامل و حذف چروک پوست از لایه بردار شیمیایی استفاده کنید. این لایه بردارها لایه خارجی سلول های پوستی را بر می دارد. نتیجه پوستی صاف تر، جوان تر با خطوط و چین کمتری است.

 

چروک پوست

 

عمل لیزر پوست: عمل لیزر یکی از جدیدترین روش های جوان سازی پوست است. این عمل در سطح پوست بمنظور تحریک  به تولید کولاژن برای ظاهری جوان تر است.

 

چروک پوست

 

درمان IPL برای جوان سازی پوست: IPL نوعی اشعه درمانی و شبیه عمل لیزر می باشد که سطح پوست را تحریک به تولید کولاژن می کند. هر چند در این روش بجای اشعه لیزر از نوعی متفاوت اشعه استفاده می شود که عیوب انواع پوست ها را هدف و چروک را کاهش می دهد.

 

 

 

 

 

دیدگاه بگذارید