پایس

محصولات آرایشی پایس

دیدگاه مشتریان درباره محصولات آرایشی پایس

نظرات مردم برای لوازم آرایشی پایس

پایس,paese,دیدگاه مشتریان,نظرات,نظرات لوازم آرایشی,مشتریان,لوازم آرایشی,محصولات آرایشی,برند آرایشی,نظرات درباره برند آرایشی,برند های آرایشی,دیدگاه های مردم,نظر


پایس,paese,دیدگاه مشتریان,نظرات,نظرات لوازم آرایشی,مشتریان,لوازم آرایشی,محصولات آرایشی,برند آرایشی,نظرات درباره برند آرایشی,برند های آرایشی,دیدگاه های مردم,نظر

پایس برندی است که اختصاصا در رابطه با لوازم و وسایل ارایشی فعالیت می کند.محصولات ما غنی شده با بهترین مواد طبیعی و همچنین اثر بهترین مواد مدرن است که در لابراتورهای مدرن دنیا ساخته و پرداخته شده است.تمامی محصولات غنی شده با ویتامین های A و Bو PP و ویتامین E مواد روغنی مواد معدنی و جذب کننده های پوست همچنین فیلتر هایی جهت دفع اشعه مضر UV و در نهایت چیزی که محصولات مارا متمایز می کند این است که ۸۵ در صد تمامی محصولات مارا مواد طبیعی تشکیل می دهند.

هدف ما در پایس ارایه محصول با بهترین کیفیت است واندیشیدن به روزی که محصولات پایس جایگاه اصلی خود را در کیف آرایش بانوان سراسر گیتی پیدا کند.هدف ما روزی است که محصولات پایس به یکی از متنوع ترین با کیفیت ترین و برترین محصولات آرایشی دنیا مبدل شود پایس متداوما در حال توسعه و به روز رسانی کردن محصولات خود است تا بتواند همواره جایگاه اصلی خود را در بازار توسعه یافته کنونی داشته باشد. مدیران و کارکنان پایس مفتخر اند که محصولاتشان همواره با بهترین کیفیت جدیدترین مدل های روز در متنوع ترین رنگ ها و با عملکرد عالی به مشتریان محترم عرضه می گردد.

دیدگاه مشتریان

آدرس:

مشهد – خیابان عبادی – عبادی ۶۲ – پلاک ۶

شماره تماس:

۰۵۱۳۸۵۸۰۶۴۰

ایمیل:

paese.iran@gmail.com

ساناز صفری

ریمل پایس بهترینه بنظرم. من خیلی ریملای مختلف و تست کردم ولی هم از نظر قیمت و هم کیفیت عالیه. وفوق العاده رو مژه هام سبک هست و اصلا احساس سنگینی هم ندارن این ریمل از نظر کیفیت و مرقون به صرفه بودن بسیار عالی است.

ترانه صالحی

من زیاد اهل ارایش نیستم و فقط از کرم مرطوب کننده و ضد آفتاب پایس استفاده می کنم برای خشکی هوا و مضرات آفتاب.

نیلوفر شایسته

ژل قبل از آرایش پایس محصولی که تازه اومده تو بازار و من از روزی که از این محصول استفاده می کنم تمام کرم پودر و پنکیک هایی که استفاده می کنم طبیعی رو پوستم می خوابه و به هیچ عنوان هم تعریق و تعرق نداره با اینکه من پوستم چربه.

زهرا رضایی

من از لوازم آرايشي وبهداشتي پایس استفاده مي کنم كه ريشه گياهي داره وفوق العاده عالي هست احساس مي كنم با پوستم سازگاره راستي پوستم شفاف تر وصاف تر هم شد.
برگشت به بالا