سشوار

زمانیکه سشواری را می خرید روی وسیله ای سرمایه گذاری می کنید که به سلامت موهای تان مربوط است. استفاده از سشواری با کیفیت بیشتر باعث کمتر صدمه خوردن و خشک شدن موهای تان می شود در نتیجه موها قوی تر می شوند. امروزها سشوارها دارای ویژگی های زیادی هستند که دانستن برخی از این ویژگی ها به انتخاب مناسب سشوار کمک می کند.

سشوار

انتخاب سیستم گرمایشی سرامیکی نسبت به سیستم فلزی یا پلاستیکی: سشوارهایی که دارای قسمت های گرمایشی فلزی یا پلاستیکی هستند منجربه سوختگی با حرارت زیاد و عدم یکنواختی حرارت به مو می شوند.  سرامیک ماده ای است که دارای ویژگی های رسانش گرمایی بی نظیری هست که نتیجه آن پرتوهای حرارتی یکنواخت در امتداد مو ست.

سشوار

سشواری با خشک کنندگی یونی انتخاب کنید. سشوارهای کیفیت پایین (مخصوصا آنهایی که قسمت های فلزی یا پلاستیکی دارند) یون های مثبت را پخش می کنند که سبب کم آبی و وزی پوشش مو می شود. سشوارهای دارای قابلیت خشک کردن با پخش یون های منفی سبب  به تله افتادن رطوبت و کاهش وزی پوشش مو می شوند. بعلاوه این سشوارهای یونی الکتریسیته ساکن مو را کاهش می دهند.

سشوار

سشواری  دارای  تورمالین را انتخاب کنید. تورمالین با سرامیک حرارت دیده ترکیب شده و حرارتی ملایم تر و یکنواخت تر ایجاد می کند. این بدان معناست که سرامیکی که با تورمالین القا می شود به مو در سطوح حرارتی صدمه نمی زند. همچنین تورمالین مقدار زیادی یون منفی ایجاد می کند که می تواند مو را تا ۷۰درصد سریع تر از سشوارهای بدون تورمالین خشک کند.

سشوار

سشواری با وات بیشتر انتخاب کنید. سشوار با وات بیشتر مو را سریع تر خشک می کند. اگر مدت زمان خشک شدن مو برای شما مشکلی ندارد می توانید این ویژگی را نادیده بگیرید. سشوارهای حرفه ای بیشتر از ۱۳۰۰ وات هستند.

سشوار

سشواری با قابلیت تنظیم چندین سرعت و حرارت انتخاب کنید. بسته به شرایط مو از تنظیمات مختلفی استفاده کنید. مثلا اگر مو بجای خیس بودن مرطوب بود حرارت کمتری را تنظیم کنید. اگر می خواهید مو را به حالت مشخصی خشک کنید از سرعت های مختلفی استفاده کنید.

سشوار

سشواری با وزن سبک انتخاب کنید. سشوارهای حرفه ای خیلی سبک هستند چون برای نگهداشتن و استفاده کردن در تمام روز طراحی شده اند. سشوار می بایست براحتی در دست قرار گیرد و به همه محل های سر دسترسی و با پخش یکنواخت گرما همراه باشد.

دیدگاه بگذارید