پاک کردن آرایش پاک کردن آرایش طریقه پاک کردن آرایش 2 30

در پایان روز زمانیکه به خانه باز میگردید، شاید خواسته باشید قبل از خواب آرایش تان را پاک کنید. پاک نکردن آرایش در طول شب می تواند سبب خشک شدن مژه ها و بسته شدن منافذ پوست شود که از دلایل جوش زدن صورت است. برای پاک کردن آرایش چند دقیقه وقت بگذارید و با روش های زیر پوست خود را بازیابی کنید.

 

پاک کردن آرایش چشم

پاک کردن آرایش پاک کردن آرایش طریقه پاک کردن آرایش 1 30

 

پد آرایشی را به ریموور آرایش چشم آغشته کنید. آرایش پاک کن دو فاز چشم برای اکثر آرایش ها مناسب است. این محلول می تواند مواد آرایشی برپایه روغن را که در آب حل نمی شود، براحتی پاک کند. این محصول انتخابی خوب برای آرایش سنگین چشم است. فقط می بایست قبل از استفاده تکان دهید.
اگر از ریمل ، خط چشم یا هر مواد آرایشی چشم ضد آب استفاده کردید از این تمیز کننده بر پایه روغن استفاده کنید . تمیز کننده های بر پایه آب برای پوست خیلی حساس مناسب اند و می بایست براحتی آرایش سبک و خط چشم مایع را پاک کنند.

 

پاک کردن آرایش پاک کردن آرایش طریقه پاک کردن آرایش 2 30
پد را حدود ۲۰ ثانیه مقابل چشم بسته با فشار ملایم نگهدارید. پد را نگهدارید تا مواد آرایشی در محلول حل شود. اینکار پاک کردن مواد آرایشی را راحت کرده و با کمی مالش پاک می شود.

 

پاک کردن آرایش پاک کردن آرایش طریقه پاک کردن آرایش 3 28

 

برای پاک کردن آرایش پد را روبه پایین حرکت دهید. با فشار ملایم چند ضربه بزنید.

 

پاک کردن آرایش پاک کردن آرایش طریقه پاک کردن آرایش 4 27
اطراف چشم را با ضربات روبه بالا پاک کنید. اینکار امکان پاک کردن زیر مژه ها را فراهم می کند.

 

پاک کردن کرم پودر و رژگونه

پاک کردن آرایش پاک کردن آرایش طریقه پاک کردن آرایش 5 26
مقدار مناسبی از پاک کننده را به پوست خشک بزنید. از حرکات دوار و ماساژی استفاده کنید. از انگشتان برای پخش پاک کننده روی صورت استفاده کنید. اینکار ۴۵ثانیه طول می کشد.

زیرسازی مایع با ماندگاری بالا می بایست قبل از شستن صورت پاک شوند. برای پاک کردن آرایش می توانید از آرایش پاک کن های بر پایه آب یا روغن یا روغن نارگیل استفاده کنید. اگر پوست تان چرب یا مستعد جوش است و به سایش حساس نیست از دستمال مرطوب آرایشی استفاده کنید.

 
برای پاک کردن صورت از پد توپی، پنبه یا اسفنج خیس استفاده کنید. بیشتر زیرسازی و رژگونه پاک می شود. مطمئن شوید که تا خط مو، زیر چانه و اطراف گوش ها را پاک کرده اید. مواد آرایشی را روی پنبه یا پد آرایشی می بینید.

 

پاک کردن آرایش پاک کردن آرایش طریقه پاک کردن آرایش 7 28

 

اگر با باقیمانده آرایش مشکل دارید از کرم استفاده کنید. اگر متوجه باقیماندن آرایش روی صورت شدید مقداری کرم به صورت زده و اجازه دهید برای چند دقیقه تهنشین شود. کرم را با پنبه از صورت پاک کنید.

پاک کردن رنگ لب

پاک کردن آرایش پاک کردن آرایش طریقه پاک کردن آرایش 8 23

 

با استفاده از انگشت لایه ضخیم وازلین را روی لب ها پخش کنید. این علاوه بر اینکه لب ها را مرطوب می کند به پاک شدن راحت رژلب کمک می کند. می توانید بجای وازلین از روغن نارگیل یا زیتون استفاده کنید.

 

پاک کردن آرایش پاک کردن آرایش طریقه پاک کردن آرایش 9 18
برای اینکه وازلین کارش را انجام دهد پنج دقیقه صبر کنید. روغن وازلین در روغن رژلب حل می شود که در پاک کردن آرایش لب بسیار موثر است.

 

پاک کردن آرایش پاک کردن آرایش طریقه پاک کردن آرایش 10 18
پد آرایشی را برای چند ثانیه مقابل لب فشار دهید. با حرکات کوتاه و دورانی، لب ها را پاک کنید.

 

پاک کردن آرایش پاک کردن آرایش طریقه پاک کردن آرایش 11 16
وازلین و رژلب را با پد آرایشی از روی لب ها بردارید. اگر لازم بود اینکار را تکرار کنید. اگر هنوز مقداری رژلب مانده باشد لبها را برای پاک کردن نمالید.

 

پاک کردن آرایش پاک کردن آرایش طریقه پاک کردن آرایش 12 14

 

لب ها را مرطوب و لایه برداری کنید. هر گونه پوسته رنگ را بردارید. مرطوب کردن لب ها آنها را نرم و سلامت نگه می دارد. برای لایه برداری لب ها از حرکات دورانی استفاده کنید.

دیدگاه بگذارید