رژلب

انتخاب رژ لب قرمز 

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 1 5

برای پوست های لطیف و بور رژ لب قرمز را انتخاب کنید. برای پوست های عروسکی دخترانه ، رژلب قرمز تضاد و رنگ دوست داشتی را ایجادمی کند. بمنظور ایجاد زمینه گرم روی پوست ، بدنبال سایه هایی باشید که ته رنگ آبی داشته باشند تا زرد.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 2 7

برای پوست های بژ از رنگ قرمز مرجانی استفاده کنید.  رنگ قرمز با ته رنگ طلایی مرجان مانند , پوست تان را برجسته نشان می دهد. بدنبال قرمز با ته رنگ نارنجی-زرد باشید تا نارنجی محض, چون این رنگ لب ها را مصنوعی جلوه می دهد.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 3 5

برای پوست متوسط بدنبال قرمز آجری باشید. اگر پوستتان کمی برنزه یا سبزه است قرمز آجری پررنگ چهره تان را کلاسیک جلوه می دهد. سایه ای انتخاب کنید که کمی تیره تر و غنی تر از قرمز گیلاسی است.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 4 4

برای پوست های زیتونی می بایست قرمزی با ته رنگ صورتی انتخاب کنید. پوست مسی زیبایی را با سایه قرمز شاه توتی روشن تر تشدید می کند. قرمز تمشکی, گرمی طبیعی پوستتان را تکمیل می کند. افراد خیلی پیر و جوان از قرمز شاتوتی استفاده نکنند.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 5 4

برای پوست های شکلاتی از قرمز ارغوانی استفاده کنید. جفت شدن پوست شکلاتی با قرمز ارغوانی چهره ای شیک را سبب می شود. رنگی قرمزی بین رنگ انار و آلو با مقداری درخشش طلایی پیدا کنید.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 6 3

پرای پوست های قهوه ای از قرمز گیلاسی استفاده کنید. پوستهای قهوه ای تیره با قرمز روشن بهتر می آیند و تضاد زیبایی را ایجاد می کنند. قرمز براق با ته رنگ آبی را بیابید.

انتخاب فرمول مناسب

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 7 3

قرمز مات: اکثر چهره های کلاسیک ، لبهای قرمز مات دارند.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 8 3

قرمز براق: برای مدرن تر به نظر رسیدن از رژلب براق استفاده کنید. درخشش و براقی زیاد چهره را مصنوعی جلوه می دهد.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 9 3

رژلب ساتین: رژلب های ساتین , رژلب های براق آبرسان یا مایعی هستند که برای بیش از ۱۲ ساعت مات نگه می دارند و پاک کردنشان سخت است.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 10 3

مرطوب کننده با ته رنگ قرمز: اگر برای استفاده از رژلب آماده نیستید از مرطوب کننده قرمز استفاده کنید. این مرهم رنگ کافی برای قرمز کردن لبها را دارد ولی راحت پاک می شود و می بایست روی آن برق لب زد.

استفاده از رژلب

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 11 2

لب ها را صاف کنید. یکی از پیامدهای ناگوار رژلب قرمز (مخصوصا رژلب مات) این است که لب ها خشک, پوسته پوسته و لایه لایه بنظر آید. برای برطرف کردن پوست مرده لب از اسکراپ وبعد از مرطوب کننده استفاده کنید. قبل از رژلب می بایست لب ها را صاف و نرم کنید.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 12 2

اطراف  لب ها را هایلایت کنید. برای برجسته شدن لب ها از کانسیلر روشن یا هایلایت  با برس کوچک در اطراف لب ها استفاده کنید. این کار تضادی را بین قرمزی لب و ضمینه طبیعی پوست ایجاد می کند و لب ها بیشتر نمایان می شوند.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 13 1

اضافه کردن خط لب: سایه قرمز یا شرابی برای پر کردن اطراف لب فضایی خالی را برای رژلب جهت پر کردن بوجود می آورد و بعد تمام لب را پر کنید. اگر اشتباهی کردید آن را با انگشت تان پاک نکنید و از آرایش پاک کن استفاده کنید. اگر می خواهید لب ها بزرگتر به نظر برسد خط لب را کمی بیرون از لب بزنید.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 14

استفاده از رژلب: پوششی از رژلب را روی سطح لب بکشید. از برس لب برای دقت بیشتر استفاده کنید.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 15

رژلب اضافی را پاک کنید. آیا تا حالا زنی با رژلب روی دندانش را دیده اید. صحنه جالبی نیست. می توانید با قراردادن دستمال کاغذی بین لب ها و فشار دادن آنها از آن جلوگیری کرد. همچنین انگشت تان را در دهانتان قرار دهید و به اطراف حرکت دهید. با اینکار رژلب اضافی روی دندان را برمی دارید.

رژلب رژ لب قرمز چگونگی استفاده از رژ لب قرمز 16

بقیه آرایش تان را انجام دهید. برای جلوه بیشتر به بقیه آرایشتان برسید. آرایش سنگین چشم با رژلب قرمز شما را کم سن تر نشان می دهد و با چشمان طبیعی و پوست صاف کلاسیک تر بنظر می رسید.

 هر از چند گاهی رژلب تان را بررسی کنید. ممکن است بر اثر گذشت زمان رژلب تان کم رنگ شده باشد. قسمت هایی که از لب بیرون باشد را پاک کنید.

در صورت لزوم آرایش را تمدید کنید. همانطور که گفته شد می بایست هر چند ساعت رژلب قرمز را تمدید کنید.هر موقع که متوجه شدید که رژ کم رنگ یا پاک شده آن را دوباره استفاده کنید.

دیدگاه بگذارید