رژلب

رنگ کردن لب و زیبایی آن بسیار به چشم می آید. همیشه سعی کنید رنگ ها و سبک هایی را بخرید که قبلا در مجله ها یا جاهای دیگر دیده اید اما بخاطر داشته باشید که قبل از خرید بررسی کنید بهترین جنس برای شما چیست. زمینه پوست, نوع پوست و لباس مهمترین عوامل در انتخاب رنگ لب برای شماست. قبل از استفاده به یاد داشته باشید که بررسی کنید چقدر رژلب با همه این عوامل کار می کند.

مرحله اول: رنگ تان را انتخاب کنید.

رژلب رژلب راهنمای خرید رژلب Untihthtled

 

  • زمینه پوستتان را مشخص کنید. برای پوست های روشن طبیعی تکه ای کاغذ سفید را زیر چانه تان نگهدارید. سایه روی کاغذ و انعکاس آن را روی پوستتان بررسی کنید. اگر این سایه آبی , قرمز یا ارغوانی بود زمینه پوستتان سرد است (همچنین صورتی, شرابی, بنفش). ولی اگر بژ, زرد یا تیره بود زمینه پوستتان گرم است (همچنین قهوه ای, طلایی, عسلی, بروزه, نسکافه ای, رنگ خاکستری مایل به قهوه ای, هلویی, مرجانی, نارنجی, قرمز مایل به خرمایی, قرمز گرم, گندم گون, مسی و زردالویی) .

رژلب رژلب راهنمای خرید رژلب 1 1

  • بعد رژلب را روی پوستتان نگهدارید یا اگر لازم شد روی مچ بگذارید. حتی اگر رنگ رژلب را پسند کردید می بایست در مقابل پوستتان ببینید. گاهی اوقات فروشگاه ها تستر دارند که می توانید از آن استفاده کنید.

 

رژلب رژلب راهنمای خرید رژلب U3ntitled

 

  • رژلب را در مقابل لباستان بررسی کنید. اگر از لباس ها با رنگ های مختلفی استفاده می کنید مطمئن شوید که در زمان تست رنگ رژلب, لباس مورد علاقه تان را  پوشیده اید. رنگ های روشن ممکن است ایجاد تصادم و رنگهای خنثی چهره تان را خسته جلوه می دهد.

مرحله دوم: یافتن بهترین بافت رژلب

  • میزان خشکی لب هایتان را مشخص کنید. انواع رژلب ها ملزومات آبرسانی مختلفی را دنبال می کند. اگر دارای لب های خشکی هستید می بایست از رژلب های براق و با ماندگاری زیاد اجتناب کنید چون باعث می شود لب ها سریعتر خشک شوند.
  • برای حداکثر آبرسانی , رژلب های کرمی را انتخاب کنید. این رژلب ها برای استفاده هر روز ساخته شده اند. این رژلب ها کم رنگ هستند و برای ایجاد حالت خنثی در چهره ساخته شده اند. اگر از این رژها انتخاب کردید می بایست کمی تیره تر از پوستتان انتخاب کنید.
  • رژلب های گلاس یا ساتن را برای ماندگاری زیاد و براق بنظر رسیدن انتخاب کنید. رژلب های گلاس لب ها را براق و به آن حجم می دهد. این رژلب ها برخلاف رژهای مات یا کرم تمام خطوط و چروک لب را مخفی می کند. رژلب های گلاسی لب ها را خشک می کند بنابراین اگر لب هایی خشک دارید از آنها استفاده نکنید.
  • رژلبهای مات را برای حالت مخملی انتخاب کنید. الان استفاده از آنها معمول است و دارای ماندگاری زیاد است. اگر دارای لب خشک هستید مراقب استفاده از آنها باشید. رژلب های مات هر خط چروک لب را برجسته می کند. چون این رژلب هیچ برقی چهت پوشش جزئیات لب ندارد. اگر از رژلب مات استفاده می کنید مطمئن شوید قبل از استفاده لب ها را آبرسانی کرده اید.
  • رژلب های فراست را برای حالت صدفی انتخاب کنید. این رژلب ها خیلی براق بنظر می رسند و می بایست چند سایه روشن تر از زمینه پوست انتخاب شوند. از این رژلب در برخی جشن ها استفاده می شود.

روش سوم: انتخاب برند مناسب

  • انعطاف رژلب را بررسی کنید. رژلب با کیفیت می بایست بین جامد و روغنی باشد. رژ می بایست محکم باشد ولی ترد نباشد, نرم باشد ولی گریسی نباشد. اگر احساس می کنید با رژلب راحت نیستید آن را نخرید. ممکن است کیفیت بالایی داشته باشد ولی شما چیزی که از آن لذت نمی برید استفاده نمی کنید.
  • به بسته بندی توجه کنید. بسته بندی فقط بیان کننده برند محصول نیست بلکه بیان کننده تاریخ انقضای آن نیز هست. اگر درپوش براحتی باز شود احتمالا بولت آن شکسته است و ممکن است در کیف تان نشتی بدهد.

 

دیدگاه بگذارید