ژل مو

ژل مو یکی از قدیمی ترین محصولات حالت دهی مو می باشد. استفاده از ژل سخت نیست مخصوصا زمانیکه مدل خاصی مدنظر دارید.

ژل مو ژل مو طریقه استفاده از ژل مو 1 32

انتخاب ژل مناسب: ژل های مو معمولا با غلظت و قدرت نگه دارندگی مشخص می شوند. رنگ و رایحه ژل ها عموما تفاوتی در نحوه کارکرد آنها ندارد. اکثر ژلها با نوک انگشتان استفاده می شوند اما تعداد کمی از آنها اسپری می شوند.

ژل مو ژل مو طریقه استفاده از ژل مو 2 32

مو را بشویید. ابتدا مو را تمیز کنید. از شامپو و حالت دهنده استفاده کنید و بعد با حوله مو را خشک کنید. مو در هنگام استفاده از ژل می بایست مرطوب باشد.

ژل مو ژل مو طریقه استفاده از ژل مو 3 30

مقداری ژل بردارید. با نوک انگشت مقدار کمی ژل برداشته و به دستان تان بمالید طوری که پوششی یکنواخت روی دست ایجاد شود و به موها بمالید. مقدار مناسبی ژل که به پرپشتی موهایتان بستگی دارد بردارید. بخاطر داشته باشید همیشه می توانید مقدار بیشتری اضافه کنید اما برداشتن ژل از مو بدون شستن سخت است.

ژل مو ژل مو طریقه استفاده از ژل مو 4 29

استفاده از ژل: مو را براساس میل تان حالت دهید. اینکار را با ژل زدن به خط مو شروع کنید و به تاج سر بروید. برای ژل زدن از انگشتان استفاده کنید و بعد شانه کنید.

ژل مو ژل مو طریقه استفاده از ژل مو 5 28

کامل کردن حالت: اکثر ژل های مو حاوی الکل می باشند که این امکان را می دهد سریع خشک شوند. در غیر اینصورت چند دقیقه برای خشک شدن باید منتظر بمانید. تا زمانیکه مو خیس است می توانید مو را حالت دهید اما زمانیکه خشک شد محکم و ثابت می شود.

دیدگاه بگذارید