لاک ناخن ژله ای

لاک ناخن ژله ای با ظاهری شبیه لاک های طبیعی به ناخن شما حالت اکریلی می دهد. لاک ژله ای زیر نور ماوراء بنفش محکم می شود. هر لایه بمدت دو تا سه دقیقه زیر نور ماوراء بنفش می بایست خشک شود. این فرایند پیوند شیمیایی را ایجاد می کند که ژل را به ناخن متصل می کند.

 

آماده سازی ناخن

لاک ناخن ژله ای لاک ناخن ژله ای چگونگی استفاده از لاک ناخن ژله ای 1 7

 

ناخن را شکل, جلا و سوهان کنید. برای نمای زیباتر ناخن می بایست آنها را شکل دهید و قبل از برش آنها تصمیم بگیرید که چه شکلی می خواهید به آنها بدهید. می توانید ناخن ها را گرد, مربعی, نوکدار, بادامی یا بیضی کنید.

 

لاک ناخن ژله ای لاک ناخن ژله ای چگونگی استفاده از لاک ناخن ژله ای 2 9

 

از لایه پایه استفاده کنید.  لایه خیلی نازکی روی ناخن ها بزنید و این پوشش پایه را ۴۵ ثانیه زیر اشعه UV قرار دهید.

 

استفاده از رنگ

لاک ناخن ژله ای لاک ناخن ژله ای چگونگی استفاده از لاک ناخن ژله ای 3 7

یک لایه نازک روی ناخن بزنید. زمانیکه لایه اصلی کاملا خشک شد، یک پوشش رنگ ژله ای را بکار برید و بعد زیر نور UV برای ۴۵ ثانیه قراردهید.  ظاهری ناصاف پیدا می کند اما برای اولین لایه طبیعی است. مطمئن شوید که رنگ ژله ای لبه های ناخن را پوشش داده است.

 

پوشش رویی ژلی را استفاده کنید. ناخن هایتان را کاملا با لاک ژله ای رویه پوشش دهید. دوباره لاک ژله ای را بمدت ۴۵ ثانیه زیر اشعه UV قرار دهید.

 

لاک ناخن ژله ای لاک ناخن ژله ای چگونگی استفاده از لاک ناخن ژله ای 4 6

 

لایه چسبناک را بردارید. بعد  لایه چسبناک اطراف و روی ناخن  ایجاد می شود. پارچه ای را بردارید و به الکل ایزوپروپیل آغشته کنید و روی قسمتهای چسبناک بکشید.  در پایان مقداری روغن مخصوص پوست روی پوست اطراف ناخن بزنید.

 

پاک کردن لاک ژله ای

لاک ناخن ژله ای لاک ناخن ژله ای چگونگی استفاده از لاک ناخن ژله ای 5 6

 

لایه رویی را بردارید. برای پاک کردن لاک ژله ای ابتدا لازم است لایه رویی ژل را با سوهان ناخن بردارید. این کار براقی ناخن را از بین می برد. فقط زمانیکه براقی ناخن از بین رفت می توانید ژل را پاک کنید.

 

لاک ناخن ژله ای لاک ناخن ژله ای چگونگی استفاده از لاک ناخن ژله ای 6 5

 

دستمال کاغذی رولی را به استون ۱۰۰% آغشته کنید.  ژل فقط با استون ۱۰۰% پاک می شود.

 

لاک ژله ای لاک ناخن ژله ای چگونگی استفاده از لاک ناخن ژله ای 7 5

 

یکی از دستمال رولی ها را بردارید و روی ناخن تان قرار دهید و کل نوک انگشت را با فویل بپوشانید. اینکار را برای بقیه انگشتان انجام دهید.

 

لاک ژله ای لاک ناخن ژله ای چگونگی استفاده از لاک ناخن ژله ای 8 5

 

اجازه دهید فویل ۱۵ دقیقه پیچیده باقی بماند. بعد از ۱۵ دقیقه فویل یکی از انگشتان را بردارید. ژل پوسته پوسته شده است. با وسیله ای ژل ناخن را بکشید. اگر ژل طوری چسبیده باشد که نتوانید بردارید، دوباره دستمال رولی آغشته به استون را روی ناخن بگذارید و نوک انگشت را با فویل بپیچانید. دوباره ۱۵ دقیقه منتظر بمانید.

 

لاک ژله ای لاک ناخن ژله ای چگونگی استفاده از لاک ناخن ژله ای 9 4

 

در پایان  روغن پوست را در اطراف ناخن بکار ببرید و ماساژ دهید. اگر ناخن زبر بنظر می آید مقداری روغن بریزید و از سوهان استفاده کنید.

 

 

 

دیدگاه بگذارید