موی نرم موی نرم چگونگی انتخاب بهترین محصولات مو برای موی نرم 6 30

موی نرم داری غدد ترشحی کوچکتری نسبت به موهای پرپشت است. اغلب موی نرم با موی کم پشت اشتباه گرفته می شود که از تفاوتهای آن در غدد ترشحی است. موی کم پشت و پرپشت به معنی اندازه ضخامت مو است و نباید با موی نرم اشتباه گرفته شود و انتخاب محصولات اشتباه با نوع مو می تواند باعث صدمه دیدن و شکستن مو شود. در اینجا می خواهیم شما را در انتخاب محصولات مناسب موی نرم راهنمایی کنیم:

موی نرم موی نرم چگونگی انتخاب بهترین محصولات مو برای موی نرم 1 33

مو را با تقویت کننده و شامپوی پرپشت کننده مخصوص موی نرم بشویید. بدنبال محصولاتی که دارای عناوینی چون پرپشت کننده، حجم دهنده یا مخصوص موی نرم و کم پشت است بگردید.

موی نرم موی نرم چگونگی انتخاب بهترین محصولات مو برای موی نرم 2 33

محصولات حالت دهنده ای که برای موی نرم طراحی شده اند را انتخاب کنید. برای موی نرم در بازار محصولات زیادی مانند موس مو، ژل، تقویت ریشه، اسپری ها و سرم ها وجود دارد. در این محصولات بدنبال عناوینی چون حجم دهنده، پر پشت کننده و تکسچرایز باشید.

موی نرم موی نرم چگونگی انتخاب بهترین محصولات مو برای موی نرم 3 31

ترکیب محصولات حالت دهنده: ممکن است مو را با سرم پرپشت کننده پوشش و بعد ریشه ها را با اسپری حجم دهنده مخصوص ریشه اسپری کنید. بعد  از موس حجم دهنده برای ساقه و انتهای مو استفاده کنید (قبل از سشوار).

موی نرم موی نرم چگونگی انتخاب بهترین محصولات مو برای موی نرم 4 30

مطمئن شوید که محصولات موی نرمی که انتخاب کردید سبک هستند. محصولات موی سبکی که برای موهای نرم و کم پشت فرمول شده اند  و مانع سنگین شدن آن می شوند.

موی نرم موی نرم چگونگی انتخاب بهترین محصولات مو برای موی نرم 5 29

هفته ای یکبار از تقویت کننده مو استفاده کنید. بخاطر جلوگیری از موخوره که موجب کم پشتی و شکستگی مو می شود از تقویت کننده استفاده کنید. از محصولات تقویت کننده که حاوی پروتئین کراتین هستند و مناسب موهای کم پشت است استفاده کنید.

موی نرم موی نرم چگونگی انتخاب بهترین محصولات مو برای موی نرم 6 30

از موی نرم در مقابل رطوبت محافظت کنید. رطوبت باعث سنگینی و خمیدگی مو می شود. از تافت های ضد رطوبت بمنظور محافظت از ساقه مو در مقابل رطوبت استفاده کنید.

دیدگاه بگذارید