سرم مو سرم مو طریقه استفاده از سرم مو 6 7

 

سرم مو می تواند وزی مو را کاهش و باعث درخشندگی، انعطاف پذیری  و تقویت مو شود. سرم مو برای افرادی با موی خشک و فردار  مناسب است. بهترین روش برای اینکه متوجه شوید سرم مو برای شما مناسب است استفاده از آن است. به افراد پیشنهاد می شود که سرم مو را به روش های مختلفی استفاده کنند. می توانید از سرم مو قبل از شستشو، بعد از شستشو  و برای حالت دادن و براقی مو استفاده کنید.

 

 انتخاب محصول مناسب

سرم مو سرم مو طریقه استفاده از سرم مو Untitled 3

قبل از خرید سرم مو مشخص کنید که از آن چه می خواهید. لیبل ها را بررسی و سرم موها را با توجه به نیازهایتان مقایسه کنید. انواع مختلفی سرم مو وجود دارد که می توانید با توجه به نوع مویتان استفاده کنید. اگر موهای کم پشتی دارید می بایست از سرم پرپشت کننده استفاده کنید. اگر موهای نرمی دارید یا نیاز به مرطوب کننده دارد سرم هایی مربوط وجود دارد. اگر اغلب موهایتان را حالت می دهید، سرم هایی وجود دارد که از مو در مقابل صدمه دیدگی ناشی از فر محافظت می کند.

 

سرم مو سرم مو طریقه استفاده از سرم مو 2 11

 

قبل از شستشوی مو مقداری سرم روی دستتان بریزید. قبل از شستشو برخی سرم را به انتهای مویشان می زنند. اینکار مانع وزی و خشک شدن مو (که بعلت استفاده از مواد شیمیایی شامپوها ایجاد می شود) می شود. زمانیکه مشغول شستشو هستید برای محافظت مو، سرم بیشتری در مو استفاده کنید.

 

سرم مو سرم مو طریقه استفاده از سرم مو 3 9

 

روش دیگر استفاده از سرم مستلزم اینست که سرم را در موهای خیس بکار برید. زمانیکه دوش گرفتید، خوب است که از شامپو مرطوب کننده و حالت دهنده برای موهای خشک استفاده کنید. اگر موهای تان فر دارد می توانید شامپوی ضد وزی و حالت دهنده برای موهای فر استفاده کنید.

 

مقدار مناسب سرم را استفاده کنید

سرم مو سرم مو طریقه استفاده از سرم مو 4 8

چند قطره سرم را در موی خیس تان بریزید. قبل از استفاده سرم موی تان را با حوله خشک نکنید. متخصصین مو می گویند که بهترین روش استفاده از سرم مو ریختن مستقیم آن روی موی خیس است. ۱-۲ قطره سرم را روی موی با اندازه متوسط بریزید. سرم را بین کف دست هایتان بمالید و بعد در قسمت های وسط و انتهای موها پخش کنید. مراقب باشید تا سرم زیادی نریزید، ممکن است موهایتان را چرب و سنگین کنید .

 

سرم مو سرم مو طریقه استفاده از سرم مو 5 8

 

حالت دادن مو: قبل از حالت دادن موها با گرما، اسپری محافظتی در مقابل حرارت را روی موها بکار ببرید. می بایست سعی کنید تا جای ممکن موها یتان را طبیعی و باطراوت نگهدارید و سرم کمتری استفاده کنید .

 

سرم مو سرم مو طریقه استفاده از سرم مو 6 7

 

مقدار کمی سرم در دستتان بریزید. بعد از اینکه موها را حالت دادید، چند قطره سرم در دستتان بریزید. می توانید بعدا کمی بیشتر بریزید.

 

سرم مو سرم مو طریقه استفاده از سرم مو 7 6

 

سرم را در کف دستتان خوب بمالید. پخش شدن قطره سرم در کف دست به پخش شدن سرم در مو کمک می کند. مسلما نمی خواهید همه سرم در یک نقطه سرتان جمع شود.

 

استفاده از سرم

سرم مو سرم مو طریقه استفاده از سرم مو 8 6

ابتدا سرم را به پشت موهایتان بزنید. سرم زدن را از جلو و بالای موهایتان شروع نکنید و حالت مو را با سرم زیاد خراب نکنید. با دستهایتان سرم را به میانه و نوک موها بزنید و اینکار را از پشت سر با حرکات بالا و پایین انجام دهید.

 

اگر لازم شد سرم بیشتری بزنید. خیلی مراقب باشید تا سرم زیادی استفاده نکنید. اگر بعد از استفاده موهایتان کمی خشک بود، مقداری دیگر روی کف دست ریخته  و دوباره بهم بمالید و به سر بزنید. سرم می بایست وزی مو را کمتر، مو را نرم تر و با طراوت تر کند.

 

سرم مو سرم مو طریقه استفاده از سرم مو 9 5

 

قسمتهایی از مو که می خواهید فر کنید. اگر موهایتان کمی صاف است می توانید فر و حالت دهید.

 

سرم مو سرم مو طریقه استفاده از سرم مو 10 4

 

در آخر سرم را ارزیابی کنید. اگر سرم مو بعد از دو ساعت یا یک روز  مو را چرب و سنگین کرد، سرم دیگری انتخاب کنید. ممکن است سرمی را انتخاب کردید که مناسب موی شما نباشد.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه بگذارید