Unsaftitled

 

انتخاب بهترین رنگ رژلب

رژلب رنگ رژلب انتخاب بهترین رنگ رژلب Untitled

اکثر ما چندین رنگ رژلب در کیف آرایشی مان داریم که تعدادی از آنها را همیشه و برخی را ممکن است هیچ وقت استفاده نکنیم. شما ممکن است رژلبی را در فروشگاه یا روی صورتی بپسندید ولی زمانیکه آن را استفاده می کنید پسند نکنید.

علت آن اینست که رنگ رژلب با تن پوستتان سازگار نیست. ما در اینجا می خواهیم شما را در یافتن رژلبی سازگار با ویژگی هایتان کمک کنیم.

  • زمینه رنگ پوستتان را مشخص کنید:

پوست هر فردی زمینه زرد یا صورتی دارد. زرد گرمتر و صورتی سردتر است. شناخت زمینه پوستتان در هنگام انتخاب بهترین رژلب بسیار مفید است.

سریعترین راه تشخیص زمینه پوستتان نگاه کردن به رگهای مچ دستتان است. اگر این رگها آبی بودند و شما را به رنگهای آبی, سفید و خاکستری متمایل کردند, زمینه پوستتان صورتی است. اگر این رگها بیشتر شبیه سبز بودند, زمینه پوستتان زرد است. اگر شبیه هر دو رنگ آبی و سبز بود, خوشبختانه شما دارای پوستی طبیعی هستید (زمینه مساوی صورتی و زرد) و می توانید هر رنگی را استفاده کنید.

هنوز هم مطمئن نیستید؟ یک قطعه طلا و نقره را مقابل صورتتان بگیرید. بدون توجه به علاقه شخصیتان ببینید کدام بهتر به پوستتان می آید. پوستهایی با زمینه های سرد (صورتی) بیشتر به نقره می آید و پوستهایی با زمینه گرم (زرد) بیشتر به طلا می آید.

  • ببینید کدام سایه رنگ به زمینه پوستتان می آید

در هنگام  انتخاب رژلب می بایست بر سایه رنگهایی تاکید کنید که شبیه زمینه پوستتان است. رژهای گرمتر برای پوستهای زمینه زرد و  رژهایی با سایه های آبی , زرشکی یا ارغوانی برای پوستهای زمینه صورتی مناسب است.

و همه می بایست از رژ با رنگهای خاکستری و کبودی اجتناب کنند. این رنگها پوست را پیر و کهنه نشان می دهند.

  • زمانیکه شک داشتید براساس تون رنگ پوستتان انتخاب کنید

ساده ترین روش اینست که ببینید تن رنگ پوستتان زیتونی, متوسط و تیره است.

پوستهای زیتونی

پوستهای زیتونی طبیعی هستند طوریکه کمتر شما را به اشتباه می اندازند. اکثر سایه رنگهای صورتی, نارنجی و قرمز به شما می آید. به رنگ رژی که به لبتان زدید نگاه کنید. اگر زمینه پوستتان زرد (گرم) است از رژلبهای براق استفاده کنید.

پوستهای متوسط

برای این پوست رنگهای قرمز پررنگ و عمیق مناسب است که آرایشتان را برجسته می کند و خارق العاده بنظر می رسید. برای پوستهای با پس زمینه زرد از رنگهای خیلی روشن اجتناب شود چون خسته بنظر می رسید.

 

پوستهای تیره

رنگهای قرمز, شکلاتی و گوجه ای عمیق بسیار خارق العاده بنظر می رسند. اگر بدنبال لبان براقی هستنید از رنگهای خیلی روشن یا کم رنگ بر روی لبانتان استفاده نکنید. سایه رنگهای عمیق تر طبیعی تر بنظر میرسند.

رنگ رژلب رنگ رژلب انتخاب بهترین رنگ رژلب Unsaftitled

دیدگاه بگذارید